Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e Big Brother VIP 3

20 Prill 2024, 21:37Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e Big Brother VIP 3

Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, moderatori Ledion Liço zbuloi se më 25 maj do të jetë finalja e madhe e Big Brother VIP 3.

Sakaq ‘Prime’ i sotëm nisi ndryshe, me banorët duke kërcyer në studio. Pas performancës në studio banorët u kthyen përsëri në shtëpi.

Në Led Wallin përballë banorëve në living është shfaqur një klip i gjatë dhe tepër emocionues teksa janë shfaqur momente nga qëndrimi i 100 ditëve të tyre.

 

 

Video