E pazakontë/ Çfarë ndodhi në nisje të spektaklit të Big Brother? Të gjithë banorët “blindojnë” studion

20 Prill 2024, 21:10Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

 

Banorët kanë “lënë shtpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre, në kuadër të 100 ditëve brenda në shtëpi.

Në një atmosferë elektrizuese ata kanë dhënë spektakël me interpretimin e këngës duke marrë duartrokitje të forta nga studio. Më pas janë rikthyer sërish në shtëpi.

Video