“Si ia bën pa u shkrydhur? Ke tre muaj pa bërë gjë”, Egla ngacmon Julin, ja si i përgjigjet ai!

21 Prill 2024, 19:04Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Julian Deda / BBV3

Juli dhe Egla kanë pasur një bisedë mes tyre në “Big Brother Radio”, ku kanë folur për disa tema.

Ndërkohë biseda mes tyre nuk ka kaluar pa batuta dhe pa humor.

Pjesë nga biseda:

Egla: O Jul po si ia bën pa u shkrydhur tre muaj?

Juli: Katastrofë! Në jetën time nuk jam i pirur drejt këtyre gjërave

Egla: Nuk je shkrydhës?

Juli: Nuk jam ndonjë shkrydhës i madh, jam një shkrydhës normal, tradicional

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Video