Noizy feston sot ditëlindjen, do habiteni me moshën e tij

27 Shtator 2023, 09:38Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Reperi Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit si Noizy, sot ka një arsye për të festuar.

Artisti mbush plotë 37 vite jetë.

Noizy mund të cilësohet një nga reperët që i ka rezistuar kohës për shumë vite.

Ai njihet jo vetëm për muzikën por së fundmi edhe për bizneset dhe markën e krijuar me simbole shqiptare.

Video