A ke bërë s*ks me Kanye West? Aktorja i habiti të gjithë me përgjigjen e saj

26 Shtator 2023, 14:57Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Julia Fox/ Kanye West

Modelja e njohur Julia Fox u kthye në qendër të vëmendjes për disa kohë gjatë lidhjes së shkurtër që pati me reperin Kanye West.

E së fundmi, ylli pritet të publikojë librin e saj më të ri ku do të ketë rrëfime në lidhje me raportin e saj me reperin. Në një intervistë për ‘New York Times’, Julia u pyet për detaje nga jeta seksuale dhe përgjigja që ajo dha ishte e papritur për të gjithë.

“Nuk kishim asnjë marrëdhënie. As nuk bëhej fjalë për këtë”, u përgjigj 33 vjeçarja.

Më tej gjatë inervistës, Julia tregoi se ajo u takua me ‘Ye’ në fillim të vitit 2022, por duket se mes tyre nuk ka pasur diçka më shumë dhe romanca përfundoi brenda pak muajsh.

Video