Luizi dhe Kiara në kopertinën e një romani rozë, surprizohen fansat (Foto)

26 Shtator 2023, 17:59Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Luizi dhe Kiara

Një prej çifteve më të famshëm të shoëbizit shqiptar, e ka gjetur veten në kopertinën e një romani rozë.

Bëhet fjalë për Luiz Ejllin dhe Kiara Titon, të cilët janë “përjetësuar” tashmë në kopertinën e një libit.

Ka qenë vetë Luizi ai që ka postuar një foto të kopertinës së librit në Instagram, me titull: “Në mes të kaosit”.

Mesa duket jo vetëm që foto e çiftit gjatë dasmës është printuar me mirëkuptim, por dashuria e tyre duket se është bërë edhe muzë për shkrimtaren.

Luizi dhe Kiara në kopertinën e një romani rozë, surprizohen

Video