“Njëri nga ne do të ikë”, Ilnisa i trembet eliminimit dhe shpërthen në lot (VIDEO)

3 Prill 2024, 18:31Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Meritoni dhe Ilnisa

Pasi u skualifikuan nga ‘Big Brother VIP’, Ilnisa, Meritoni dhe Egla do të votohen nga publiku, ku njëri prej tyre duhet të ndërpresë garën.

Pikërisht, kjo gjë ka futur frikën mes çiftit, se i eliminuari do të jetë njëri mes tyre. Ishte Meritoni që i bëri një pyetje partneres së tij, nëse ai largohet, ajo duhet ta fitojë këtë edicion të ‘BBVIP’.

Ndërsa kjo pyetje e preku Ilnisën, që më pas shpërtheu në lot.

Biseda:

Meritoni: Çfarë eksperience kjo! Po ika, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po pse duhet të ikësh ti? Duhet të iki unë? Ndërrojmë temë

Meritoni: Po ika, a do ta fitosh?

Ilnisa: Po ika unë, do ta fitosh ti?

Meritoni: Qëndrojmë tek e imja

Ilnisa: Po ike ti, do qëndroj thua unë këtu? Si thua ti?

Meritoni: Normal që po. Duhet ta fitosh! Pse, duhet të lësh këta që të fitojnë? Kush duhet ta fitojë, kjo (Egla)? Është i joni çmimi

Ilnisa: Ndërrojmë temë, atë se dimë ne se kush ikën? Se s’dua të qaj tani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Video