"A je e lumtur që e bëre Meritonin përndjekës?" / Debat i fortë mes Ilnisës dhe Eglës: Je si një brigadiere

3 Prill 2024, 18:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Egla / Ilnisa

Egla dhe Ilnisa, banoret e skualifikuara nga gara e ”Big Brother Albania Vip 3” që ndodhen në Dhomën e Bardhë, nuk i kanë ndalur debatet që prej mbrëmjes së djeshme.

Ilnisa me tone të larta i është drejtuar Eglës sesi ndihet tashmë që e ka nxjerrë Meritonin si përndjekës.

Debati:

Egla: Unë jam një shoqëri e keqe për ty dhe ti për mua.

Ilnisa: Ti nuk je fare shoqëri me mua. Ti vjen përmes një rruge të shkurtër, i vë një emër ‘përndjekja’, i vë një emër tjetër. Rrugët e tua të shkurtra ti i emërton. Unë zgjedh të mos flas më me ty se ti nuk nxë

Egla: Kur të mësosh të flasësh me mua, do knaqesh shumë.

Ilnisa: Jam shumë e ngopur me jetën time, kam me kë flas. Nuk më mungon. Tentova meqë jemi këtu thash do e provoj. Më vjen keq për ty që po bën të kundërtën.

Egla: Unë tentova gjithë kohës mbrëmë. Nuk fole ti, unë tu luta.

Ilnisa: Do lutesh sot prap. Ti nuk di të mbash, duhet të krijosh një raport edhe në kushte të tilla.

Egla: Nuk bëhet më llafe vetja, por me çfarë e jeton. Nuk i mbush dot njerzëve mendjen me llafe

Ilnisa: Të dukem si shoqja nexhi.

Egla: Si brigadiere.

Ilnisa: Pse e bëre Meritonin përndjekës, je e qetë?

Egla: Nuk e bëra unë, unë u skualifikova.

Ilnisa: A e je e qetë moj kthe përgjigje, meqë e ke nisur mëngjesin kështu, duke imituar. Ti je një shpifarake. Erdha si qytetare, prap gabove.

Video