“Ilnisa ka qenë preja më e lehtë për Meritonin”, Ramçaj: Ajo rrezikon “ta djeg”, ka pushtet mbi të!

3 Prill 2024, 12:06Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Ilnisa - Meriton

“Meshkujt kanë prirje të shkojnë te “preja” më e lehtë”

Kështu u shpreh opinionisti Meridian Ramçaj kur u pyet nga moderatorja Fiori Dardha në emisionin "Breaking" në Top News në lidhje me raportin mes Ilnisës dhe Meritonit.

Dardha tha se Meritoni i kishte të gjitha mundësitë të krijonte profilin e një aventurieri dhe se kishte disa alternativa vajzash, me të cilat mund të krijonte një lidhje brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

“Ilnisa ka qenë me e lehta për të”, tha Meridiani.

“Pasqyra më e mirë e një burri është gruaja”, tha ai. “Ilnisa e shtyp Meritonin, ka pushtet mbi të dhe po e përdor duke rrezikuar ta djegë. Ajo është koshiente se marrëdhënia e tyre jashtë nuk do të jetë shumë e gjatë”, vijoi Meridiani.

Video