Shokuese / Konkurrentja në Për’puthen godet me shuplakë Buçin, ai e kap prej fyti (VIDEO)

3 Prill 2024, 16:51Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Incidenti në Për’puthen

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Përputhen. Erika duket se është bërë xheloze, pas takimit të Buçit me Klaudian dhe ka shpërthyer në studio.

Pasi pa takimin, ajo u çua nga vendi i saj dhe iu drejtua Buçit: S’ke të drejtë më ta përmendësh emrin tim, mos guxo!

Pas kësaj ajo e qëllon fort me shuplakë, ndërsa të gjithë në studio u shokuan, përfshirë këtu edhe vetë Buçin i cili i ka kapur krahun Erikës e më pas i ka vendosur dorën në fyt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)

Video