“Ndërrove mendje? Kalove te çunat tani?”, Agravon debati mes Romeos dhe Jetmirit: Më puth çik, më puth

12 Prill 2024, 16:38Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Romeo dhe Jetmiri

Vijojnë debatet mes Jetmirit dhe Romeos brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3.

Dy banorët kanë debatuar sërish, teksa nuk i kanë kursyer as ironitë. Jetmiri i është afruar Romeos në fytyrë dhe i ka kërkuar që ta puthë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Më pas ai i është kthyer duke i thënë: Ndërrove mendje? Kalove të çunat tani?

Video