A ka pasur mesazhe me Romeon? Erjola Doçi flet njëherë e mirë

15 Maj 2024, 17:25Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Erjola Doçi

Ish-banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u eliminua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur mbrëmjen e djeshme nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve që dyshohet se ka pasur mes saj dhe aktorit Romeo Veshaj.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Ajo shtoi se Gracianos i ka bërë menjëherë bllok në rrjetet sociale, sapo ka dalë nga shtëpia, dhe duket se miqësia që kanë pasur mes tyre, para garës, ka marrë fund.

Pjesë nga biseda:

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo, jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatërmbetje kam. Jam mes dy personave…

 

Video