Graciano lë përfundimisht garën e Big Brother VIP, si reagon ai dhe... Erjola (VIDEO)

15 Maj 2024, 08:06Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Graciano Tagani ka lënë përfundimisht garën, vetëm pak ditë larg finales së madhe të 25 majit.

Graciano e lë për herë të dytë shtëpinë e BBV, pas debateve të shumta që pati me gjithë banorët dhe ‘trazoi’ ujërat.

Të shtunën është gjysmëfinalja, ndërsa më 25 maj pritet finalja e madhe ku deri më tani, dy finalistë janë shpallur Romeo Veshaj dhe Jul Deda.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video