Fation Kuqari komenton "krisjen" mes Gracianos dhe Argjirës: Ajo është burrneshë, e respekton një Shqipëri e tërë

15 Maj 2024, 15:55Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fation Kuqari

Fation Kuqari, banori i Big Brother Vip 3 që pati një qnëndrim të shkurtër por mbresëlënës brenda shtëpisë, ka qenë i ftuar sot në “Big Brother Radio”.

Ai komentoi ‘krisjen’ e raportit së Gracianos me moderatoren Argjira Spanca.

"Më shumë jam i njohur i tyre se mik. Graciano nuk më është dukur kështu jashtë, kam pasur respekt. Argjira nuk më duket nga ato vajza që stis gjëra. Është burrneshë, gëzon respektin e një Shqipërie të tërë, kemi shumë miq të përbashkët. Jam i sigurt që ajo nuk bën gjëra për të stisur…", u shpreh ai.

Ndërkohë, Kuqari tha "do më shikoni shumë shpejt në Top Channel", por pa zbuluar detaje të tjera.

Video