Kiara Tito na prezanton me vogëlushen e saj, Lunën: Shpreha një dëshirë dhe...(FOTO)

15 Maj 2024, 17:01Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlii pak ditë më parë u bënë prindër të një vajze.

Momenetin e bukur çifti vendosi ta ndante me ndjekësit në rrjete sociale, teksa zbuluan emrin e saj, Luna Mari.

Ndërsa sot, Kiara ka ndarë një tjetër moment me të voglën e saj, teksa ka zbuluar një pjesë të portretit të saj.

“Shpreha një dëshirë dhe jo u realizua. Luja ju përshëndet”, ka shkruar ajo. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Video