"Mëngjese si ky", Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga partneri i saj (Foto)

15 Maj 2024, 16:13Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Diola Dosti dhe Erolld Belegu

Nutricionistja Diola Dosti është zgjuar sot me një surprizë mjaft romantike nga partneri i saj Erolld Belegu.

Diola ka publikuar në rrjetet sociale një buqetë me lule për të cilën falënderon partnerin e saj. “Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

Postimi është rishpërndarë gjithashtu edhe nga biznesmeni i cili e ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Historia e dashurisë mes Diola Dostit dhe biznesmenit kosovar Erolld Belegu erdhi e papritur për publikun, por duket se njësoj surprizues ka qenë edhe për vetë çiftin.

Historia e tyre ka nisur vetëm pak muaj më parë dhe lidhja ka avancuar me hapa të shpejt.

"Mëngjese si ky", Diola Dosti zbulon surprizën romantike nga
Postimi i çiftit

Video