PAMJET/ Presidenti Macron goditet me shpullë në publik, këtë herë nga një vajzë (Video)

22 Nëntor 2022, 12:08Kosova&Bota SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Në foto: Presidenti francez, Emanuel Macron

Presidenti i Francës, Emanuel Macron  është goditur së fundmi me shpullë në fytyrë nga një grua. Në pamjet që kanë qarkulluar në Internet, në Twitter dhe Youtube, shihet teksa Macron mes badigardëve afrohet tek disa njerëz, kur një vajzë nis t’i flasë me qortim dhe më pas e godet me shpullë.

Në atë moment, ndërhynë badigardët e Macron dhe e shrinë në tokë vajzën duke e neutralizuar. Kjo është hera e

Video