VIDEO / E FRIKSHME, shqiptarit i ikën makina në dëborë, tenton ta frenojë me duar

19 Nëntor 2023, 16:59Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Makina rrëshqet në Brezovicë

Reshjet e dëborës kanë përfshirë zona të Shqipërisë dhe Kosovës, duke shkaktuar probleme në qarkullimin e mjeteve.

Edhe në Brezovicë të Kosovës, ka ndodhur ky incident i pazakontë, ku një makinë ka rrëshqitur në rrugën e akullt.

Momenti është kapur në kamera, kur i zoti i makinës ka tentuar ta ndalojë mjetin që të mos përplaset. Për fat të mirë, mediat në Kosovë raportojnë se ai ka shpëtuar pa lëndime.

Për më tepër ndiqni pamjet:

 

Video