Artan Tafani zbardhi 6 vrasje, kush është 27-vjeçarja nga Lushnja e arrestuar, shoqja e... (EMRI)

28 Shtator 2023, 08:59Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Laert Haxhiu dhe Klea Gjata

Autori i grabitjes së 30 mijë eurove në Astir, Artan Tafani ka rënë në pranga, ndërsa ai është bërë i penduar i drejtësisë dhe ka zbardhur 6 vrasje.

Dje janë lëshuar 15 urdhër-arreste dhe deri më tani janë ekzekutuar 5 prej tyre.

Mes të arrestuarve është edhe 27-vjeçarja Klea Xhafo,  nga Lushnja, shoqe e Laert Haxhisë.

Video