Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, makinat përplasen ‘kokë më kokë’, dy të plagosur

11 Qershor 2024, 09:02Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një aksident i rëndë është riregjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugën e Arbrit në vendin e quajtur “Shkallë e Xibërit, ku për pasojë janë aksidentuar rëndë dy persona.

Sipas policisë së Matit bëjnë me dije se dy të plagosurit janë Azem Guna 25 vjeç dhe Urim Kukeli 55 vjeç, të cilët po marrin ndihmë mjekësore më spitalin e Burrelit.

 Shpesh herë në këtë segment rruge ka patur aksidente si pasojë e mungesës së sinjalistikës, por edhe shpejtësia e madhe!

Video