Shpërthim pranë ish-Ekspozitës në Tiranë, dyshohet se ka ndodhur në një gropë pallati në ndërtim

10 Qershor 2024, 23:03Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Foto ilustruese

Një shpërthim është dëgjuar pak minuta më parë në zonën e 'Myslym Shyrit' dhe ish-Ekspozitës në kryeqytet.

Po kryhen verifikime nga ana e policisë pranë zonës ku është raportuar shpërthimi.

Dyshohet se shpërthimi mund të ketë ndodhur edhe në gropën e një pallati në ndërtim.

Video