“Ma ka thyer zemrën”/ Lei Kraja e pranon për herë të parë: Nuk mi plotësoi ato që doja!

11 Korrik 2024, 13:09Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Lei Kraja

Modelja e njohr, Lei Kraja ka folur për herë të parë për jetën e saj private, duke treguar se i është thyer zemra.

Gjatë një interviste në Pushime on Top, ku ajo po intervistonte këngëtares Diona Fona, kjo e fundit i është kthyer bukuroshes brune duke e pyetur: Po ty të është thyer zemra?

Pjesë nga biseda:

Lei Kraja: Të është thyer ndonjëherë zemra?

Diona Fona: Po si nuk më është thyer!

Lei Kraja: Kush është ai? Jo, jo nuk duhet lejuar me ligj kjo gjë me ta thy zemrën ty!

Diona Fona: Është proces… Po ty ta ka thyer njeri zemrën?

Lei Kraja: Mua? Patjetër që po, nuk mi ka plotësuar ato që doja, dhe ma ka thyer zemrën sigurisht

Diona Fona: Kur ke pritje par dikë…

Lei Kraja: Pritshmëri…

Video