Reperi i famshëm vendos 300 mijë dollarë bast për ndeshjen e gjysmëfinales (FOTO)

10 Korrik 2024, 17:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Reperi Drake

Drake është herë pas here në qendër të vëmendjes për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës.

Reperi i famshëm është gjithashtu një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos shuma të çmendura në sporte të ndryshme.

Së fundmi, artisti i njohur kanadez ka postuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se ka vendosur një bast me një shifër marramendëse. Është fjala për 300 mijë dollarë, për fitoren e Kanadasë kundër Argjentinës në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës.

Reperi i famshëm vendos 300 mijë dollarë bast për ndeshjen e
Drake

Ndeshja është luajtur dhe ka fituar Argjentina me rezultatin 2-0, e cila është gjithashtu finalistja e parë e këtij kampionati.

Por nëse do të fitonte Kanadaja, atëherë 37-vjeçari do të merrte në këmbim plot 2 milionë e 880 mijë dollarë.

Ndërkohë pas fitores, në faqen zyrtare të Kombëtares së Argjentinës në “Instagram” është publikuar një foto ku e kanë shoqëruar me këngën “Not like us” të Kendrick Lamar.

Reperi i famshëm vendos 300 mijë dollarë bast për ndeshjen e
Basti i Drake

Video