FOTO/ Ish-banorja e Big Brother VIP nuk njeh limite, publikon video ‘HOT’ në rrjetet sociale!

11 Korrik 2024, 09:50Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Vesa Smolica

Ish-banorja e Big Brother VIP, Vesa Smolica është tejet aktive në rrjete sociale dhe jo vetëm, ajo publikon video dhe foto të ndryshme.

Por, videon që ka postuar në instastory i ka bërë ndjekësit të reagojnë me komente të ndryshme.

Vesa nuk po njeh limit, e veshur me bikini tund të pasmet në kamer.

Video