FOTO/ Ivana Knoll “ngre” temperaturat, çfarë po ndodh me tifozen më seksi në botë pas Europianit!

11 Korrik 2024, 12:43Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
FOTO: Ivana Knoll

Ivana Knoll u cilësua si tifozja më seksi në botë gjatë Botërorit “Katar 2022” dhe modelja kroate vendosi që të “shkëlqente” dhe në Europianin e Gjermanisë, por pa mundur ta shijonte dot deri në fund Kroacinë e saj.

Pas këtij kompeticioni, 31-vjeçarja duket se po kalon pushimet në Split të Kroacisë.

E veshur me bikini, Ivana nuk ka nguruar që të nxjerrë në pah hiret e saj bombastike, duke ngritur akoma dhe më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta vere.

Video