“I çova kostum dhe ma ktheu...”/ Franceska tregon për "sherrin" me Eglën mbrëmë në ditëlindjen e Meritonit

24 Maj 2024, 10:03Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Françeska dhe Egla

Françeska Murati i ka premtuar Egla Cenos se fustanin për finalen e madhe të “Big Brother VIP3” do t’ia dërgojë ajo.

Teksa ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Wake Up”, ish-banorja e këtij edicioni të reality show-t u shpreh se në fakt i ka dërguar një kostum, por që aktorja e njohur e ka kthyer mbrapsht.

E pyetur nga moderatorët nëse do e mbante premtimin, Françeska tha:

“Në fakt i kam dërguar një kostum por Egla e ka kthyer mbrapsht. Edhe mbrëmë që isha për ditëlindjen e Meritonin bëra ‘sherr’, i kërkova llogari. Por pasi të mbaroj këtu do kërkoj për fustanin e Eglës. Kam dy versione, se më tregoi se çfarë dëshironte”.

Kujtojmë se mbrëmë Françeska së bashku me disa ish- banorë kanë hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për të surprizuar Meriton Mjekiqin me rastin e ditëlindjes.

Video