Banorët thërrasin nga gëzimi, rritet çmimi i madh pas sfidës së suksesshme

23 Maj 2024, 20:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Heidi dhe Juli / BBV3

Banorët e Big Brother Vip kanë marrë sot një lajm të gëzuar.

Një zarf i bardhë i ka njoftuar se pas sfidës së suksesshme të “Lori Caffe”, çmimi i madh ka shkuar në 100 mijë euro.

Kështu banorëve u janë hequr penalizimeve nga sfidat e mëparshme.

Kush mendoni se do i marrë? Ndiqni videon:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video