Ja cilët janë disa prej banorëve që do i bashkohen sonte shtëpisë së "BBV3"

23 Maj 2024, 21:18Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Big Brother Vip 3

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen. Banori i “Big Brother VIP Albania 3” ka marrë urime të ngrohta nga banorët e tjerë finalistë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Mbrëmjen e sotme me rastin e ditëlindjes, Vëllai i Madh ka organizuar një surprizë për Meritonin. Festës do t’i bashkohen edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni.

Deri më tani disa prej banorëve që do i bashkohen shtëpisë së "BBV3" janë Ilnisa, Sara, Bardhi, Dea Vieri, Vesa dhe Françeska. Të paktën këta janë disa prej banorëve që e kanë bërë të ditur hyrjen në shtëpi përmes rrjeteve sociale.

Video