FOTOT: Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat, publikon pamjet sensuale dhe nxjerr në pah hiret e trupit

13 Qershor 2024, 19:04Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Fotot/ Xhensila Myrtezaj “çmend” fansat, publikon pamjet sensuale dhe nxjerr në pah hiret e trupit

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, Xhensila Myrtezaj ruan linja trupore fantastike.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi një video në Instagram, ku nxjerr në pah hiret e saj trupore.

Me një fustan sensual, ajo shfaqet më tërheqëse se kurrë. Komentet e fansave të saj kanë qenë të shumta, duke e komplimentuar për dukjen e saj.

 

Video