Bebe Rexha me poza sensuale, shkruan shqip: Ku gjen më mirë?

13 Qershor 2024, 18:21Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Bebe Rexha

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi një seri fotografish teksa pozon në mënyrë sensuale para kamerës.

Veç kësaj, ajo ka zgjedhur të shkruajë në gjuhën shqipe, duke pyetur ndjekësit e saj.

“Ku gjen më mirë?”, shkruan Bebe krahas fotografive.

Bebe Rexha ka publikuar së fundmi disa këngë që shpejt janë shndërruar në hite si “Chase It” dhe “Deep in your love”.

Video