Vite pa i parë bashkë, Xhensila dhe Samanta takohen për të ndjekur Kombëtaren!

21 Nëntor 2023, 14:50Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Samanta Karavella/ Xhensila Myrtezaj

Ndeshja mbrëmshme bëri që në stadium të ishin të pranishëm edhe shumë personazhe të njohur.

Dy ndër to ishin dhe këngëtaret, Samanta Karavella dhe Xhensila Myrtezaj.

Hera e fundit që mund ti kemi parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës ka qenë shumë vite më pare, kur kanë qenë pjesëmarrëse tek "Ethet e së premtes".

 

Video