FOTO/ Kuqezinjtë VIP që “flakëruan” në “Air Albania”, nga Edi Rama te gocat sek*i të ekranit!

21 Nëntor 2023, 13:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Lei Kraja/ Edi Rama/ Hygerta Sako

Emra të njohur të ekranit, politikës, showbizit u bënë mbrëmjen e së hënës bashkë për t’i dhënë zemër futbollistëve të Kombëtares.

Ata mbushën plot shkallët e stadiumit për të bërë tifozllëk për djemtë kuqezinj të cilët përgjatë gjithë këtyre ndeshjeve kanë bërë krenarë qindra e mijëra shqiptarë.

Aktorja Adriana Matoshi dhe Ariola Demiri kishin vendosur që të vinin në një mënyrë mjaft unike në stadium. Ato mbanin veshur veshje popullore dhe sigurisht një vëmendje të madhe arritën që ta marrin.

S’ngelën mbrapa as gazetaret e njohura të sportit, Eva Murati, Lei Kraja apo dhe Hygerta Sako të cilat “flakëronin” si në çdo ndeshje tjetër ku djemtë tanë luajnë.

I pranishëm në stadium ishte edhe gazetari, Artan Hoxha, së bashku me bashkëshorten. Sigurisht, mbrëmë nuk mungoi as kryeministri Edi Rama.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama dhe djali i tyre, Zaho, kryeministri shijoi lojën.

Video