Fansat "të tradhëtuar" nga Snoop Dogg, tha se hoqi dorë nga tymosja, por ishte reklamë për sobat pa tym

20 Nëntor 2023, 18:17Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Snoop Dogg

Fansat ndihen të tradhëtuar nga reperi i famshëm Snoop Dogg, i cili pak ditë më parë njoftoi se po hiqte dorë nga "tymosja" duke nënkuptuar konsumin e kanabisit.

Snoop njihet si një prej njerëzve që konsumon më shumë hashash në ditë, me disa që thonë se ai tymos nga 75 në 150 cigare kanabisi në ditë.

Por mesa duket, Dogg nuk heq dorë nga zakoni, dhe Snoop nga hashashi.

Gjithçka ka rezultuar një reklamë e mirëmenduar e një "sobe pa tym". Kur ai tha do heq dorë nga tymosja, mesa duket i është referuar këtij produkti që ka reklamuar sot.

"Boll më me tymin, kam vendosur të marr sobë pa tym", shkruan Snoop teksa i bën reklamë produktit të ri.

Video