Emrat e dy personazheve që përfliten se do të jenë banorët e rinj të BBV3. Të dy ish-lojtarë

28 Shkurt 2024, 23:42Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
BBV3

Lajmi më i përfolur i ditës së sotme ka qenë ai i hyrjes së dy banorëve të rinj në BBV3, gjatë mbrëmjes së kësaj të shtune.

Në rrjet ka pasur shumë aludime mbi emrat e mundshëm që mund t’i bashkohen spektaklit.

Burime për Kryefjala.com thonë se emrat që po flitet se do të bëhen banorë të BB VIP janë pikërisht dy ish-banorë nga edicionet e kaluara. Ata janë Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro.

Jetmir Salaj ka qenë fitues i BB 3 ndërsa Liam ka qenë konkurrent në BB 5.

Gjithsesi, asgjë nuk është e konfirmuar dhe gjithçka mund të ndodhë deri të shtunën kështu që le të presim.

 

Video