Zjarri në Dropull, DIGJET në trup efektivi zjarrëfikës!

10 Korrik 2024, 08:17Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Në përpjekje me flakët e zjarrit në fshatrat Lugar dhe Grapsh në Bashkinë e Dropullit është djegur pjesërisht në trup dhe në fytyre një efektiv zjarrëfikës nga Përmeti.

Bëhet fjalë për Romeo Sulejmanin, ku sipas vlerësimeve paraprake të mjekëve të spitalit ka marrë djegje të shkallës së dytë e të tretë.

Për të parë gjendjen e tij Drejtori i Përgjithshëm i Zjarrëfikësve Arben Cara vizitojë efektivin në spital.

Video