Përplasen dy makina në Korçë, njëra përfundon në lulishte dhe godet të moshuarin

9 Korrik 2024, 20:54Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Aksidenti në Korçë

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në unazën e qytetit të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake dy mjete janë përplasur me njëra -tjetrën dhe si pasojë e përplasjes një nga mjetet ka përfunduar në lulishte duke dëmtuar lehtë edhe një të moshuar që po pushonte aty.

Paraprakisht shkak i akaidentit dyshohet shpejtësia tej normave të lejuara.

Video