Ndodh në Belsh/ Makina shpërthen në flakë, shpëton nëna me binjakët!

11 Shkurt 2024, 17:40Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Një ngjarje jo e zakonshme është shënuar në Blesh. Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka shpërthyer në flakë.

Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar nga flakët, pasi nëna me dy fëmijët që ndodheshin brenda mjetit janë nxjerrë sapo ka nisur zjarri.

Video e siguruar nga VoxNews:


Mësohet se ata janë duke u transportuar në spital pasi janë lënduar nga aksidenti, siç shihet nga pamjet, makina është përmbysur.

Video