“Më futi në banesë, më pë*dhunoi për disa orë”/ Dëshmia e të miturës që u abuzua nga 60-vjeçari në Tiranë!

3 Prill 2024, 13:33Aktualitet SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Janë zbardhur detaje të reja nga arrestimi i 60-vjeçarit me inicialet K. B. në Tiranë.

60-vjeçari dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur.

E mitura ka dëshmuar para grupit hetimor se është përdhunuar nga 60-vjeçari rreth 3 muaj më parë, kur ajo ishte ende 15-vjeçe.

Sipas të miturës, shtetasi me inicialet K. B. e ka futur në një banesë në fshatin Vrap, ku e ka mbajtur për disa orë të mbyllur dhe e ka përdhunuar.

Mësohet vajza i ka treguar fillimisht nënës së saj për abuzimin dhe më pas ka bërë denoncimin në polici.

Video