VIDEO / "Do vi deri në Kashar për ty", mesazhi i fansit për Heidin "çmend" Romeon: Hajde se të…

25 Prill 2024, 17:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Romeo Veshaj / BBV3

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Vetëm pak më parë Romeo dhe Heidi kanë marrë mesazhe nga “Big Love” në suitën e tyre. Një ndër mesazhet për Heidin nga një adhurues tërhoqi vëmendjen e Romeos dhe nga reagimi i tij u duk se u bë pak xheloz për banoren.

O Heidi përveç trurit të dua ty të gjithën mos qesh më se më çmende, do vij në Kashar vetëm për ty

Heidi: Faleminderit shumë

Romeo: Hajde njëher hajde të të vlerësoj dhe unë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video