“Nesër sytë nga qielli”, Donaldi bën njoftimin e rëndësishëm për Romeon

25 Prill 2024, 11:40Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Ndonëse surpriza nga “Vëllai i Madh” për çiftin, Heidi dhe Romeo ishte që ata të kalonin çaste intime me njëri-tjetrin dhe të njiheshin më mirë, “Suita” në fakt ka sjellë debate mes tyre. Kjo për shkak se Romeo në përfundim të spektaklit të së martës, ju bashkua banorëve të tjerë në oborr dhe po debatonte me Julin.

Kjo gjë e mërziti Heidin e cila po priste e vetme në vaskë, ndërsa banorët e tjerë vinin në pikëpyetje veprimet e të dyve. Gjithë dita e djeshme mes çiftit ka kaluar me debate e tensione, ndërsa situata u përkeqësua kur në shtëpi mbërriti një dron me mesazh për Heidin që të “hapte sytë” për Romeon, gjë që e ka mërzitur këtë të fundit, madje deri në atë pikë sa dyshja po mendonte që të largohej nga shtëpia, vetëm për t’i vërtetuar të tjerëve dashurinë si edhe për të hedhur poshtë pikëpyetjet për raportin e tyre.

Mirëpo, përmes një postimi të bërë në profilin e tij të Instagramit, Donladi ka paralajmëruar se një dron do të shkojë ditën e sotme për Romeon.

“Sytë nga qielli nesër Romeo”, ka shkruar Donaldi bashkangjitur një postimi në Instastory, të bërë mbrëmjen e kaluar, ku shihet Romeo teksa pi cigare.

“Nesër sytë nga qielli”, Donaldi bën njoftimin e

Video