Pas mbylljes së 'Klanifornia', Visjan Ukcenajn do e shohim në një emision dedikuar politikës

21 Shtator 2023, 18:13Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Visjan Ukcenaj

Visjan Ukcenaj do nisë një eksperiencë ndryshe. Pas mbylljes së “Klanifornia” ishim kuriozë të dinim se çfarë do ndodhte me vijimin e rrugëtimit të tij në botën e artit.

Ai do bëhet pjesë e emisionit “Ndryshe” në Top Albania Radio, një emision dedikuar politikës dhe aktualitetit.

Emisioni transmetohet çdo të martë në orën 18:00.

Pse Shqipëria është kjo që është, pse shqiptarët janë siç janë, një vështrim plot humor mbi jetën Visjani do vijë krah Adi Pojanës dhe, Salsano Rrapit.

Po ashtu thuhet se ai do jetë pjesë e “Portokalli”, por nuk ka ende asnjë konfirmim.

 

 

Video