Fifi lë mënjanë mëritë, rikthehet në ekranin e Top Channel

20 Shtator 2023, 20:06Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Këngëtarja Fifi

Fifi do të jetë konkurrente e programit të kërcimit “Dancing With The Stars”.

Siç duket ajo i ka lënë mëritë pas me Top Channel dhe është gati për këtë sfidë të re.

Lajmin e ka bërë me dije vetë faqja zyrtare e “DWTS” në Instagram.

Kujtojmë se përplasja e Fifit me Top-in erdhi pas promos së BBVA2, të publikuar nga “Top Channel”, ku produksioni kishte përfshirë edhe momentin kur asaj i kishte rënë të fikët në “BBV”.

Në atë kohë, ajo reagoi ashpër duke u shprehur se “Top Channel”, po i shkatërronte jetën.

Video