Miriam Cani bën ndryshimin drastik në pamje, Alban Skenderaj i bën komentin epik për "look"-un e ri

16 Qershor 2024, 11:49Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Miriam Cani

Këngëtarja shqiptare Miriam Cani ka pësuar një ndryshim drastik në pamje.

Ajo ka vendosur që ti shkurtojë flokët dhe tashmë duket një tjetër person me “look-un” e ri.

Mirëpo ajo që ka marrë vëmendjen e fansave ishte një koment i bashkëshkortit të Miriamit, Alban Skenderaj.

Këngëtari teksa ka postuar në InstaStory një foto me partneren e tij ka treguar se i pëlqen shumë modeli i ri i flokëve të bashkëshortes së tij.

“Nuk e di ç’mendoni ju po mua po më pëlqen ky modeli i ri i flokëve të Miriamit”- ka shkruar Albani krahas fotos.

Video