A ka lidhje farefisnore me Heidin? Jul Deda tregon të vërtetën

15 Qershor 2024, 16:09Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Erjola dhe Juli

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi mbrëmjen e djeshme Jul Dedën në emisionin, Top Arena. Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet as për Big Brother dhe ish-banorët.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”, ishte pyetja e moderatores.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”, u shpreh Juli.

Po ashtu, Juli u pyet edhe për thashethemet se ka lidhje familjare me Heidin, dhe ai i hodhi poshtë këto zëra.

“Një zog pushverdhë më tha se ti dhe Heidi Baci jeni kushërinj, jeni apo jo?”

“I kemi nënat femra. Asnjë lidhje farefisnore, e përgënjeshtroj komplet”, tha Juli.

 

 

Video