I frymëzuar nga mbreti i drogës "El Chapo"! Donald Veshaj merr helikopterin dhe i bën surprizën e madhe Romeos në BBV (PAJMET)

25 Prill 2024, 17:30Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Romeo dhe Donaldi

Vetëm pak çaste pasi një dron surprizoi Heidin në shtëpinë e Big Brother Vip 3, surprizat nuk kanë munguar as për Romeon.

Pak më parë një helikopter ka kaluar mbi shtëpinë e “BBV3” për Romeon. E këtë herë nga fansi i tij më i zjarrtë, binjaku i tij Donaldi, i cili ka hedhur nga helikopteri karafila për vëllain e tij.

Një gjest i cili e ka përlotur Romeon duke thirrur “Donald, të dua!”. Një ditë më parë, Donaldi e paralajmëroi këtë surprizë duke shkruar për Romeon që "t'i mbajë sytë nga qielli".

Këtë gjest e ka bërë edhe Romeo për Donaldin, kur ai ishte pjesë e “BBV1” dhe e gjithë kjo paska një nënkuptim. Romeo ka treguar se të dy janë frymëzuar nga “mbreti meksikan” i drogës, El Chapo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Video