Habiten pasagjerët, Kanye West dhe Bianca në klasin ekonomik të avionit

14 Qershor 2024, 08:47Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Reperi Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori, shokuan pasagjerët e një avioni në një fluturim të fundit. Përdoruesi i TikTok Brandon Doggett postoi një video të reperit dhe arkitektes të ulur në dy ndenjëse në rreshtin e parë të një avioni të vogël.

West i cili ishte në gjumë, kishte veshur një robdishan të bardhë të qendisur me emrin e tij, pantallona dhe këpucë. Ndërkohë Censori qëndronte në telefonin e saj, e veshur me një fustan të madh ngjyrë bezhë.

“Nuk prisja të shihja Kanye kur dola nga tualeti” ka shkruar Doggett në video.

Ajo që habiti më së tepërmi fansat ishte fakti se dyshja fluturonin në një avion ekonomik, duke ditur që vlerat e tyre neto kalojnë miliona dollarë.

Videoja duket se është marrë në të njëjtën ditë kur West dhe Censori u fotografuan duke mbërritur në Aeroportin Ndërkombëtar Narita në Japoni pasi kishin veshur të njëjtat veshje. Zgjedhja e udhëtimit me kosto ekonomike vjen vetëm disa ditë pasi u zbulua se shtëpia e reperit “All Falls Down” në Calabasas, Kaliforni, është shkatërruar.

Video