FOTO / Me bikini dhe në super formë, ish-banorja e BBV3 merr gjithë vëmendjen e fansave

10 Qershor 2024, 16:19Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
Roza Lati

Disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP3” kanë nisur menjëherë pushimet pasi reality show ka përfunduar. Një ndër to është edhe Roza Lati, e cila së bashku me nënën e saj, Rita, po shijojnë disa ditë relaksi jashtë Shqipërisë.

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku ka ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga pushimet.

E sigurisht nuk kanë munguar as fotot provokuese me bikini të bardha, ku duket në super formë.

“Bukuria e këtij vendi…. Nëna natyrë dhe unë”, ka shkruar moderatorja e njohur krahas pozave që kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Video