E kishte në plan, Mariza Ikonomi ngelet shtatzënë? (FOTO)

3 Tetor 2022, 19:40Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX
 
Mariza Ikonomi

Pak kohë më parë, këngëtarja Mariza Ikonomi pranoi publikisht se është në lidhje dashurie dhe se kënga “Të dua ty”, është një dedikim për njeriun që i ka marrë zemrën.

Gjatë asaj interviste, ajo tha se do të flasë më gjerë kur të jetë momenti për ta bërë edhe partnerin publik, teksa shtoi se të bëhet nënë është gjithashtu një nga planet e saj.

Por, duket se "planin" e ka realizuar më shpejt nga çe prisnim. Mbrëmë ajo ka qenë e ftuar në një festë ditëlindjeje dhe siç shihet nga fotot e mëposhtme ajo që u vu re është barku i saj i rrumbullakosur.

A mos ndoshta Mariza është në pritje të ëmbël?! Ende nuk dihet se kush është partneri i saj.

Video