Me zë e figurë mësuam se Bora dhe Donaldi janë ribashkuar, por si reagoi Beatrix Ramosaj?

3 Tetor 2022, 09:00Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Teksa Bora Zemani dhe Donald Veshaj rrëfenin ribashkimin e tyre e jo vetëm mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, Beatrix Ramosaj po shijonte mbrëmjen me mikeshën e saj Antonela Berisha.

Të gjithë kanë qenë kuriozë mbi reagimin e këngëtares rreth shfaqjes së dyshes publikisht dhe ajo ua ka shuar kuriozitetin në rrjetet sociale.

Në Instagram Beatrix ka ndarë postime nga darka me ish-konkurrenten e “Big Brother VIP” ku shfaqet në humor të mirë dhe e buzëqeshur. “Dhe festa vazhdon!”- ka shkruar ajo krah një postimi në Instastory.

 

Video