Xhemi Shehu ndan foto të dy djemve të saj, tashmë të rritur

3 Tetor 2022, 13:04Lifestyle SHKRUAR NGA REDAKSIA VOX

Kur bëhet fjalë për jetën private, Xhemi Shehu është shumë e rezervuar.

Mirëpo, moderatorja shumë e dashur për publikun, nuk nguron t’i surprizojë ndjekësit e saj herë pas here.

Së fundmi, ajo ka ndarë në Instastory dy foto të djemve të saj, Martinit dhe Gabrielit. Ata janë rritur shumë që nga hera e fundit që mami Xhemi ka publikuar disa imazhe të të dyve.

Më i madhi duket se ka një ngjashmëri shumë të madhe me moderatoren, që nga sytë deri tiparet e fytyrës.

Sa i përket karrierës, Xhemi tashmë është rikthyer në ekran pas një kohe shkëputje. Ky rikthim i saj u prit shumë mirë nga publiku, të cilët mezi e kishin pritur.

 

Video